Пет најбољих утакмица Ирон Ман -а у историји ВВЕ -а уочи Екстремних правила 2018

Који Филм Да Видите?

>

Ирон Ман Матцх остаје један од најређих типова утакмица у ВВЕ-у. У историји компаније било је само 12 борби и све су то неке од највећих утакмица у историји компаније.

То је исцрпљујућа борба, у којој рвачи морају да наставе хрвање док тајмер не истекне. На крају додељеног времена, рвач са највећим бројем заосталих грешака, поднесака или победа било које друге природе, побеђује у мечу.

Борба се обично одвија између два способна такмичара који се мрзе и желе да коначно окончају своју свађу.

Дакле, када је ВВЕ најавио да ће на Екстремним правилима, Сет Роллинс имати још једну прилику да поврати своје Интерконтинентално првенство, у 30-минутном Ирон Ман мечу са Долпхом Зигглером, навијачи су били природно узбуђени.

И Зигглер и Роллинс су познати по томе што су радни коњи, а Роллинс је чак држао рекорд као најдужи учинак на мечу, који је обезбедио раније ове године у Рав Гаунтлет Матцх -у.

Уз Ектреме Рулес и Интерцонтинентал Цхампионсхип Ирон Ман Матцх сати, ево пет најбољих Ирон Ман утакмица у историји ВВЕ -а.

Без даљег одлагања, уђимо у то.

#5 Трипле Х вс Тхе Роцк (Судњи дан)

Трипле Х се односи после меча против Роцка

Тхе Роцк је можда најуспешнија и најпознатија ВВЕ Суперстар свих времена. Давне 2000. године, након што га је Винце МцМахон издао, Тхе Роцк је преузео на себе да крене на фракцију МцМахон-Хелмслеи.

У то време, Трипле Х је био првак ВВЕ -а (тада ВВФ -а). Роцк је успео да освоји титулу од њега на БацкЛасх-у, а затим га је успешно одбранио у следећем паи-пер-виев-у.

Народни шампион нашао се пред још тежим изазовом када је Трипле Х вратио 60-минутну утакмицу Ирон Ман за Паи-пер-виев за Судњи дан.

Борба је била узбудљива, обојица су покупили бројне падове, а меч је касно изједначен на 5-5. Додајмо томе чињеницу да је Схавн Мицхаелс био судија, и то остаје један од најбољих мечева ере става.

Исјечке са утакмице можете погледати овдје:

Разлог због којег окршај није већи на листи је његов крај.

Повратак Ундертакера изашао је да заустави сметње Роад Догга и Кс-Пац-а. Затим је ударио Трипле Х са Цхокесламом, а затим и Томбстоне Пиледривер. На несрећу Роцка, то је значило да је дисквалификован, а Трипле Х је последњу јесен прекинуо дисквалификацијом, освојивши првенство.